طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان | وب سایت به صفحه در بستر اینترنت گفته می‌شود که محتوا و اطلاعات مختلفی در آن قابل ارائه می باشد. که در صفحات وب سایت به کاربران نمایش داده می شود می‌تواند در انواع متن و تصویر و فیلم و فایل های صوتی و پادکست باشد.

وب سایت ها بر خلاف وبلاگ ها که در محدوده و چهارچوب قوانین وبسایتی دیگر هستند این محدودیت را نداشته و یک رسانه ی آزاد محسوب می شوند.

قیمت طراحی سایت

وب سایت ها بر اساس تکنولوژی ساخت که دارن هزینه های متفاوتی را شامل می شوند و ممکن است این طراحی سایت ارزان یا گران برای شما تمام شود.

در صورتی که اگر شما بخواین که براتون سیستم مدیریت محتوا اختصاصی وجود داشته باشه شرکت های خوب  قیمت های عجیبی مانند جدول قیمت سایت اختصاصی بالا رو بهتون میدن که واقعا بی رحمانست 🤦🏻‍♂️

قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت
(البته در سارته شما می تونیداز طریق  ( سفارش طراحی سایت ) با بودجه دلخواهتون سایت داشته باشید 😍)

اگر  وب سایت شما توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شود حدود قیمت طراحی سایت خوب چیزی شبیه به جدول زیر است 👌🏻:

قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت

کسب و کار های نو پا

برای کسب و کار های نو پا که به تازگی شروع به فعالیت میکنند،مثل شرکت های نو ظهور یا فروشگاهی که تصمیم به فروش آنلاین گرفته بهترین کار ممکن صرفه جویی در هزینه هاست…

شما بعنوان کسب و کار میتونید بریز و بپاش کنید و کلی خرج کنید اما معمولا شکست میخورید…

برای کسب و کار های نو ظهور بهترین اقدام صرفه جویانه هزینه کردنه،و این دقیقا چیزیه که شرکت ها به شما نمیگن و یه قرارداد 30 میلیونی جلوی شما میذارن(البته اون ها به فکر سود خودشون هستند🤦🏻‍♂️)

قیمت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت

اما مدیریت یه کسب و کار اینترنتی به خرج زیاد نیست،به خساست هم نیست بلکه به درست و بجا خرج کردنه،

یعنی شما بعنوان مدیر یک کسب و کار باید بتونید بهینه خرج کنید و تعادل رو رعایت کنید،نه از این ور بوم بیوفتید و نه از اونور بوم،نه اینکه خرج الکی کنید و اونجایی که لازمه خرج کنید پولتون تموم شده باشه و نه اینکه کلا خرج نکنید و بشینید دست به آسمون که موفق بشید…

اگر کسب و کار نو پایی دارید و تازه سایت میخواین بزنین بهترین گزینه برای شما سایت های با سیستم مدیریت محتوای آماده مثل وردپرس هستش.

وردپرس هم هزینه های الکی نداره و طراحی سایت ارزان براتون تموم میشه و هم سادست و هم پنل فارسی میشه و هم براحتی میشه سئو بشین تو گوگل و کسب درآمد های فوق العاده داشته باشین.

خب تو این بخش هم یه کلیپ از موشن گرافی معرفی سارته براتون آماده کردیم که با دیدنش کاملا متوجه روند کاری ما میشین دوستان عزیز 🙂